سوالات رایج

لزوم استفاده از درب اتوماتیک ، تامین رفاه و امنیت می باشد که امروزه در اکثر ساختمانها به کار می رود.

در خرید درب اتوماتیک ( درب برقی) اولین و مهمترین شرط انتخاب یک شرکت معتبر در این زمینه است که پس از راهنمایی و مشاوره تخصصی و بازدید فنی با بهره گیری از بهترین قطعات از برندهای معتبر ، کاری با مناسب ترین قیمت به شما عرضه نماید.

شرکت هایی که به صورت رسمی و قانونی فعالیت می کنند و سریعترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را با بهترین و اصولی ترین نصب ارائه داده و نسبت به گارانتی محصولات عرضه شده خویش مسئول پذیرمی باشند و در این زمینه دارای سابقه و تجربه نیز هستند.

انتخاب درب اتوماتیک با مشاوره کارشناس متخصص بستگی به عرض درب ، محل درب ، وزن و تعداد تردد درب دارد که با توجه به موقعیت این انتخاب صحیح صورت می گیرد، ضمنأ باید از لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه باشد.

هزینه ی درب اتوماتیک بسته به نوع آن و جنس مصرفی و نرخ ارز متفاوت می باشد ، بهترین راه دستیابی به مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین جنس ، انتخاب گزینه ی پیمانکار مناسب در این زمینه می باشد، تا با مشاوره صحیح شما را در این مورد راهنمایی نماید.

استفاده مناسب از دستگاه و جلوگیری از ضربات مکانیکی شدید ( مانند برخورد ماشین با درب اتوماتیک ) ، محافظت در برابر نوسانات شدید برق و عدم شستشو به طول عمر یک درب اتوماتیک می افزاید.

\r\n